__CONFIG_group_edit __ {} __ CONFIG_group_edit__

Już teraz możesz w prosty i szybki sposób obniżyć swój poziom stresu 

Naucz się wykorzystania narzędzia jakim jest EFT, a w krótkim czasie osiągniesz spokój, o który tak trudno w obecnym świecie, Nawet jeśli do tej pory nic nie przyniosło Ci ulgi, daj sobie szanse aby wypukać spokój z klinicznym EFT

Inwestycja w swoje zdrowie, to zawsze dobra inwestycja

Warsztat "Wypukaj spokój " przyniesie Ci następujące korzyści:

Zdrowie

Odzyskasz kontrolę nad swoim życiem, poczujesz  spokój  i sprawczość, co znacząco wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Zwiększając poczucie własnej skuteczności, uwierzysz w siebie i zaczniesz w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Wolność i oszczędność czasu

Pracujesz ok 10-20 minut dziennie, w porze dnia, która jest dla Ciebie dogodna. Redukujesz swoje napięcie  w szybkim tempie, dzięki czemu możesz wzmocnić dotychczasowe metody, które Ci pomagały w walce ze stresem.  

Nowe umiejętności

Nauczysz się jak  w prosty sposób redukować stres, obniżyć napięcie w ciele, jak radzić sobie pomimo problemów w życiu prywatnym i pracy,  jak dodając EFT zwiększysz efektywność metod z którymi pracujesz (np. podczas psychoterapii)

Stres może być hamulcem, jeśli nie nauczyć się nad nim panować

Nie jest to wcale takie łatwe, gdy nie masz odpowiednich narzędzi.

Każdy człowiek doświadcza w życiu wielu sytuacji, które potrafią sparaliżować, inne wydarzenia, powodują, że się chowamy lub uciekamy przed konformacją, jeszcze inne powodują,  że ze strachu atakujemy niczym przestraszone dzikie zwierze. Wszystkie z tych zachowań są fizjologicznie naturalne, ale umówmy się, bywają bardzo męczące. Pewnie Ty też masz już dość niekontrolowanych reakcji, choćby były najbardziej "człowiecze" na świecie.

Nawet gdy starasz się być "oazą spokoju", często gdy dopada Cię  stres, zaczynasz być jak ocean podczas sztormu. Potem gdy wszystko mija, zastanawiasz się, dlaczego pozwoliłem, tak mocno się ponieść towarzyszącym mi emocjom? Pojawiają się kolejne emocje:: wstyd, poczucie winy i ogromna frustracja.

Przypomnij sobie ile razy, ze stresu "zmarnowałeś" swój potencjał, zapomniałeś co miałeś powiedzieć, albo chlapnąłeś jakąś głupotę? Ile razy nie podjąłeś nowego wyzwania z lęku, z wyobrażeniem, że nie podołasz? Jak często Twoje ciało "nie chciało" z Tobą wspołpracować, zalewało się potem, serce waliło jak oszalałe, ścisk w splocie słonecznym, zimne donie, zimne stopy nie pozwalały normalnie funkcjonować? Jak często nie możesz spać, bo "bierzesz na tapetę" to co się wydarzyło w życiu lub stresujesz się jak to będzie w przyszłości.

To bywa frustrujące i okropnie męczące.

Tracisz siebie, tracisz spokój, tracisz zdrowie, tracisz swoje cenne życie

Możesz znowu  poczuć radość życia 

poczuj ulgę

"Wypukaj spokój"  to tygodniowe wyzwanie ( możesz je sobie dostroić do siebie i pracować w cyklach tygodniowych lub miesięcznych), które pozwoli Ci zredukować stres i obniżyć. 

Ten warsztat to same korzyści dla Twojego zdrowia psychicznego. Dzięki prostej technice EFT, która łączy medycynę chińską i psychologię, odzyskasz kontrolę i będziesz potrafił zahamować emocjonalną lawinę. Technika jest zwana psychologiczną akupunkturą lub akupunkturą bez igieł, gdyż podczas procedury opukiwania rundki, stymulujesz punkty meridianowe i wypowiadasz przygotowane zdania na głos, wczuwając się w emocje, które Ci towarzyszą.

Pracujesz na  nagranych rundkach, bez problemu sobie z tym poradzisz, wystaczy powtarzać na głos wypowiadane słowa i opukiwać wskazany punkt.

 Rundkę opukujesz  minimum raz dziennie + otrzymujesz, wskazówkę dnia i dostęp do warsztatowej grupy wsparcia na FB, abyś mógł się dzielić sukcesami, wątpliwościami z innymi uczestnikami warsztatu i opisywać postępy wyzwania.

 

Plan "pukania" na 7 dni /7 tygodni/7 miesięcy

Każdego dnia opukujesz inny, potencjalny aspekt stresu wykorzystując EFT

1

dzień 1 / tydzień/ miesiąc : 

Nagranie rundki, w której  namierzasz swój stres . Rundkę  będziesz mógł stosować po zakończeniu warsztatu i wspierać się nią dla higieny emocjonalnej + wskazówkę dnia

2

dzień 2 / tydzień/ miesiąc : 

W drugim dniu otrzymasz rundkę, która pozwoli zredukować napięcie związane z nadmiarem obowiązków, zadań które masz na głowie + wskazówka dnia 

3

dzień 3 / tydzień/ miesiąc : 

Trzeciego dnia rundka pomoże Ci zniwelować lęk o przyszłość, swoją, Twoich bliskich  + wskazówka dnia

4

dzień 4 / tydzień/ miesiąc : 

W tym nagraniu uporasz się z presją oczekiwań, zredukujesz zbyt wysokie ciśnienie płynących z zewnątrz, jak i Twoich nadmiernych ambicji, które zamiast motywować, powodują ogromny stres , tzw. rundka wentyl + wskazówka dnia.

5

dzień 5 / tydzień/ miesiąc : 

W tej rundce, uwolnisz się od napięcia swoje ciało, rundka pozwoli Ci poczuć fizyczną ulgę + wskazówka dnia

6

dzień 6 / tydzień/ miesiąc : 

To rundka w której Twoja przeszłość zostanie zauważona, po to abyś mógł iść dalej bez lęku, że znowu spotka Cię coś złego. + wskazówka dnia

7

dzień 7/ tydzień/ miesiąc : 

Podsumowująca rundka, która łączy aspety Twojej pracy na warsztacie + wskazówka dnia

__CONFIG_group_edit __ {} __ CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors __ {"colors": {"b2b4d": "Persimmon", "c2403": "Persimmon"}, "gradients": {}} __ CONFIG_local_colors__
__CONFIG_group_edit __ {} __ CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors __ {"colors": {"b2b4d": "Persimmon", "c2403": "Persimmon"}, "gradients": {}} __ CONFIG_local_colors__

tu profile Anki Woźniak:

O autorce warsztatów


Anka Woźniak

ANKA WOŹNIAK  Trener EFT,  trener psychoregulacji, psychotraumatolog , psychoonkolog, arteterapeuta, coach kryzysowy, neuroterapeuta, członkini Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego,  obecnie studentka w  Organic Intelligence®
- dzięki grantowi przyznanemu od Steve Hoskinson  (EOTC) End of Trauma Course oraz Clinical Mindfulness™  ( tu o OI® :   https://organicintelligence.org/steven-hoskinson)

autorka projektów: 

SportMedytacja    www.sport medytacja.pl 

MasterMind Place  www.masterminplace.pl 


Skutecznie i dyskretnie wspiera świat sportu, świat biznesu i polityki.

Pracując na 3 poziomach - ciało-umysł-emocje - jej skuteczność jest wysoka i "szyta na miarę" dla każdego którego wspiera, jest miłośniczką terapii poliwagalnej oraz Lowena.

To przede wszystkim praktyk, który ceni humor, autentyczność i docenia prostotę przekazu ( prosty język, kolokwializmy, czasami siarczyste przekleństwo, to cała Anka) 

__CONFIG_group_edit __ {} __ CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors __ {"colors": {"fd922": "Persimmon", "336c3": "White"}, "gradients": {}} __ CONFIG_local_colors__

ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM

Naucz się prostej techniki, która pomoże osiągnąć Ci ten stan, nawet jeśli pukanie po głowie wydaje CI się śmieszne lub dziwne, to jest bezpieczne i przynosi ulgę, pamiętaj, że stres może spowodować jeszcze dziwniejsze zachowania ;)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3